Nasi tatuażyści w Poznaniu


Jaki powinien być dobry tatuażysta?

Alex Diukov


Cześć. Nazywam się Sunches (Diukov Alex). Od dzieciństwa marzyłem o zostaniu artystą, dlatego przez 10 lat studiowałem projektowanie. Moja przygoda z tatuażem ropoczęła się już w dzieciństwie, gdy zachwycałem się wzorami na ciałach mojego ojca i dziadka. Preferuje style: niestandardowy Oldschool, neotraditional, czarno-szary realizm, a także ciekawe połączenia tych styli. Zawsze staram się pracować nad wzorem razem z klientem, żeby spełniał on życzenia klienta oraz był unikalnym projektem wykonanym przeze mnie.

Oleh Lamaha


Zacząłem tatuować 3,5 roku temu. Lubiłem to, ale nie było w tym większej idei, po prostu to robiłem. Wykonywałem 2-3 prace w ciągu miesiąca, przez rok. Pod koniec roku zapadłem w śpiączkę na 3 dni przez zatrucie lekami, które mi podawano, ale nie były dopasowane do mojego organizmu. Kiedy się wybudziłem, wiedziałem co i jak muszę zrobić, aby praca nabrała jakiegoś kształtu. Przez ostatnie dwa lata odpoczywałem 20 dni i pracowałem wręcz obsesyjnie. Na tym etapie pracuję nad wszystkimi niuansami tworzenia i detalami, aby wpłynąć w przyszłości na kulturę i zostać zapamiętanym. To mój cel i moja historia.

Ivan Spiny


Tatuuję od ponad 20 lat. Dawno temu pracowałem w firmie reklamowej jako grafik, posiadam zdolności plastyczne. Jeden z moich przyjaciół wreczył mi kiedyś w prezencie maszynkę do tatuowania, powiedział że z moim talentem powinienem spróbować i tak właśnie zaczeła się moja przygoda. Do końca życia będe mu wdzięczny. Zdobyłem 29 nagród na konwencjach tatuażu w kategoriach: miniatura, realizm czarnoszary, trash polka realizm kolorowy.

Valentin Markgraf


Witam wszystkich, których interesuje jakość i ciekawy tatuaż! Nazywam się Valentin Markgraf i jestem zawodowym tatuażystą. Podoba mi się dużo różnych stylów, ale w pracy wolę Neotradycyzm i Realizm. Pracuję tylko z indywidualnymi rysunkami i projektami w Photoshopie, ponieważ w moim priorytecie jest wykonać dla klienta indywidualną i niepowtarzalną pracę! Swojego stylu szukałem i rozwijałem przez całą swoją karierę.

Thornydima


Mam na imię Dima i tatuuję od 4lat. Wykonuję głównie tatuaże w stylu neotradycjonalnym, który według mnie jest najbardziej ekspresyjnym stylem spośród wszystkich. Nie lubię robić tatuaży, które nie niosą za sobą żadnego przekazu - pomysł jest integralną częścią tworzonego obrazu, ponieważ przez to przekazujemy konkretną wiadomość/myśl dla innych ludzi. Uwielbiam tworzyć grube kontury i kontrastujące kolory, ponieważ pragnę, aby tatuaż był piękny nie tylko w danym momencie, ale i sprawiał przyjemność dla oka w przyszłości. Tworzę oryginalne szkice, dopasowane do człowieka, ponieważ jednym z kluczowych środków podczas tworzenia projektu (o dobrej jakości) jest jego osobowość.

+48 882 459 681

+48 505 789 175